Strukturna pasta LUKAS bakar 250 ml

Na zalihi
€20,49
€81,96 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Strukturna pasta LUKAS u nijansi bakra gotova je akrilna pasta s izraženim metalik efektom, namijenjena za stvaranje trodimenzionalnih reljefa i dekorativnih tekstura. Savršen je izbor za umjetnike i kreativce pri radu na platnu, drvu ili kartonu. Nakon sušenja stvara briljantnu, vodootpornu površinu s metalnim sjajem.

Karakteristike i svojstva

  • Brend: LUKAS (tradicija od 1862. godine)
  • Vrsta: akrilna strukturna pasta
  • Efekt / Nijansa: metalik bakar
  • Konzistencija: gusta, pastozna
  • Volumen: 250 ml
  • Pakiranje: 1 kom
  • Svojstva nakon sušenja: vodootporna, briljantan finiš

Upotreba i nanošenje

Pasta se nanosi izravno slikarskom špahtlom ili kistom na čvrstu i čistu podlogu. Preporučuje se nanijeti je samostalno, jer se izravnim miješanjem s akrilnim bojama metalik efekt može izgubiti. Nakon potpunog sušenja reljef se po želji može premazivati akrilnim bojama. Pribor za rad operite vodom odmah nakon upotrebe.

Često postavljana pitanja

Mogu li pastu miješati izravno s akrilnim bojama? Miješanje s bojama se ne preporučuje kako se ne bi izgubio sjajni metalik efekt bakra; pastu je najbolje nanijeti samostalno, a po želji je premazati nakon sušenja.

Kako očistiti špahtle i kistove nakon rada? Pribor jednostavno operite čistom vodom odmah nakon nanošenja, prije nego što se pasta potpuno osuši.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno