Natrag u trgovinu LKSK2218_012500

Razrjeđivač bez mirisa za uljane boje LUKAS

Na zalihi

Odaberi
€13,49
€107,92 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Razrjeđivač bez mirisa za uljane boje LUKAS specijalni je pripravak gotovo bez mirisa, namijenjen za razrjeđivanje uljanih boja i temeljito čišćenje slikarskog pribora. Nakon nanošenja potpuno i bez ostataka isparava iz sloja boje, zbog čega ne utječe na trajnost i strukturu slike. Izvrstan je izbor za umjetnike osjetljive na pare otapala te za rad u zatvorenim prostorima i ateljeima.

Parametri proizvoda:

  • Marka: LUKAS
  • Tehnika: uljano slikarstvo
  • Svrha: razrjeđivanje uljanih boja, čišćenje kistova, špahtli i paleta
  • Svojstva: gotovo bez mirisa, isparava bez ostataka
  • Volumen: 125 – 1000 ml
  • Zemlja podrijetla: Njemačka

Uporaba i primjena

Razrjeđivač se koristi u uljanom slikarstvu za prilagodbu gustoće boja te za pranje i čišćenje kistova, slikarskih noževa i paleta. Preporučuje se rad u prozračenom prostoru, čuvanje izvan dohvata djece i dalje od otvorenog plamena, uz pridržavanje uputa na pakiranju.

Često postavljana pitanja

Ostavlja li ovaj razrjeđivač trag u boji nakon sušenja? Ne, LUKAS razrjeđivač potpuno isparava iz filma boje bez ostavljanja taloga.

Je li ovaj razrjeđivač prikladan za umjetnike osjetljive na miris klasičnog terpentina? Da, formula je gotovo potpuno bez mirisa i optimalna je za rad u zatvorenom prostoru i za osobe osjetljive na intenzivne pare.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno