Natrag u trgovinu LKSK608_50000

Set akrilnih boja LUKAS Cryl Studio 9 x 100 ml

Na zalihi

Odaberi
€26,90
€29,89 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set akrilnih boja LUKAS Cryl Studio sadrži 9 tuba volumena 100 ml i predstavlja komplet spreman za trenutačno stvaranje, idealan za početnike, studente i umjetničke tečajeve. Ove akrilne boje suše se brzo u elegantan satenski sjaj, stvarajući nakon sušenja vodootporan, elastičan i dugotrajan sloj boje bez pucanja. Zahvaljujući visokoj postojanosti na svjetlost i lakom međusobnom miješanju, izvrstan su izbor za slikanje u tankim i debljim slojevima.

Karakteristike i svojstva

  • Marka: LUKAS
  • Serija: Cryl Studio
  • Sadržaj pakiranja: 9 tuba po 100 ml (ukupno 900 ml)
  • Varijante: 1 – 2
  • Konzistencija i svojstva: razrjeđuju se vodom, elastične, dobra pokrivnost, nakon sušenja vodootporne
  • Završni izgled: satenski sjaj
  • Postojanost na svjetlost: min. 6–7 na ljestvici od 8 stupnjeva za standardne nijanse
  • Uključene nijanse: titanij bijela, kadmij žuta imit., kadmij crvena tamna, alizarin karmin, permanentna ljubičasta, ultramarin plava, ftalocijanin zelena, žuti oker, oksid crna
  • Masa pakiranja: 1,32 kg
  • Tradicija marke: od 1862. godine

Upotreba i tehnika

Akrilne boje nanose se kistom, slikarskom špatulom ili spužvicom na platno, drvo, papir, karton, kamen ili metal. Mogu se razrijediti vodom ili kombinirati s medijima i gelovima marke LUKAS. Za dugotrajnu zaštitu od prašine i UV zračenja preporučuje se gotovo djelo zaštititi završnim akrilnim lakom.

Često postavljana pitanja

Jesu li boje u setu vodootporne i postojane na svjetlost nakon sušenja?
Da, boje LUKAS Cryl Studio nakon sušenja su dugotrajne i vodootporne te postižu ocjenu postojanosti na svjetlost od najmanje 6–7 na ljestvici od 8 stupnjeva.

Mogu li se pojedine nijanse u setu međusobno miješati?
Da, sve se nijanse u setu mogu potpuno međusobno miješati, a mogu se prilagođavati i akrilnim medijima te gelovima.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja

ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja


13,49 €
Kompozit
(3)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja s metalik efektom 70 g

Akrilna boja s metalik efektom 70 g


4,09 € Jedinična cijena 58,43 €/kg
Kompozit
Set akrilnih boja ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml

Set akrilnih boja ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml


20,39 € Jedinična cijena 45,31 €/L
ARTMiE®
Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


15,49 € Jedinična cijena 64,54 €/L
Kompozit
(3)
Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Set metalnih akrilnih boja ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


11,29 € Jedinična cijena 62,72 €/L
Kompozit
(2)

Nedavno viđeno