Natrag u trgovinu LKSK4CRYL_6660250

Akrilna boja LUKAS Cryl Studio 250 ml | razne boje

Na zalihi

Odaberi
€10,99
€43,96 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akrilna boja LUKAS Cryl Studio je vrhunska akrilna boja srednje gustoće (medium-body) namijenjena umjetnicima, studentima i hobistima. Zahvaljujući visokoj koncentraciji kvalitetnih umjetničkih pigmenata i čistom akrilnom vezivu, osigurava izvrsnu pokrivnost, intenzivne nijanse i elastičan sloj koji nakon sušenja ne žuti niti puca u debljim nanosite. Brzo se suši u polusjajni (satenski) finiš te pouzdano prianja na širok raspon površina, od slikarskog platna do stakla.

Karakteristike i svojstva

  • Brend: LUKAS
  • Linija proizvoda: Cryl Studio
  • Količina: 250 ml
  • Konzistencija: Srednja (medium-body)
  • Finiš: Satenski (polusjajni)
  • Svjetlootpornost: Najmanje 6–7 na ljestvici od 8 stupnjeva za standardne nijanse
  • Svojstva: Razrjeđuje se vodom, nakon sušenja vodootporna i postojana na žućenje
  • Prikladne podloge: Napeto platno, papir, karton, drvo, plastika, staklo
  • Miješanje: Kompatibilna s linijama LUKAS Cryl Liquid, Cryl Pastos, Cryl Terzia i akrilnim medijima

Primjena i tehnike

Boja se može nanositi izravno iz bočice pomoću kista, slikarske špahtle ili valjka, što je čini savršenom za klasično slikarstvo, impasto tehnike kao i za murale i radove velikih formata. Idealan je izbor za studente i kreativce koji traže profesionalnu kvalitetu pigmenta uz jednostavno rukovanje.

Često postavljana pitanja

Na kojim se materijalima može koristiti boja LUKAS Cryl Studio?
Boja izvrsno prianja na slikarsko platno, papir, karton, drvo, plastiku i staklo.

Kakav finiš ostaje nakon sušenja?
Brzo se suši u elastičan, vodootporan satenski film koji ne puca čak ni u debljim slojevima.

Može li se kombinirati s drugim akrilnim proizvodima?
Da, potpuno se može miješati sa svim LUKAS akrilnim bojama (Liquid, Pastos, Terzia) te sa standardnim akrilnim medijima i gelovima.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno