Natrag u trgovinu LKSK67420000

Sada akvarelnih boja LUKAS Studio u metalnoj kutiji – 16 posudica s kistom

Na zalihi
€67,90
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Sada akvarelnih boja LUKAS Studio praktičan je putni set vlažnih akvarelnih boja u kompaktnoj metalnoj kutiji, spreman za trenutačno stvaranje na otvorenom (plenere), tečajevima ili u ateljeu. Ove akvarelne boje izrađene su od fino mljevenih pigmenata s dobrom postojanošću na svjetlost, transparentnošću i visokim sjajem. Zahvaljujući kvalitetnoj strukturi lako se nanose kistom te se nakon sušenja mogu ponovno aktivirati vodom.

Parametri proizvoda

  • Marka: LUKAS
  • Serija: Studio
  • Vrsta pakiranja: Metalna kutija s 2 preklopne palete za miješanje
  • Dimenzije kutije: 220 × 70 mm
  • Sadržaj seta: 16 poluposudica (half-pans), 2 prazne posudice, 1 akvarelni kist
  • Uključene nijanse: kineska bijela, limun žuta (primarna žuta), kadmij žuta imitacija, kadmij crvena imitacija, magenta (primarna crvena), alizarin karmin, cijan (primarna plava), ultramarin plava, pariško plava (pruska plava), ftalocijanin zelena (viridian), maslinasto zelena, žuti oker, engleska crvena, prirodna umbra, pečena umbra, Payne siva
  • Težina: 0,304 kg

Primjena i tehnike

Set je namijenjen studentima, učenicima, školama crtanja i slikanja te samostalnim umjetnicima za tehniku akvarela i laviranja. Boje se razrjeđuju vodom, nanose se na akvarelni papir i omogućuju tehnike lazurnog slikanja, mokro na mokro (wet-on-wet) te mokro na suho (wet-on-dry).

Često postavljana pitanja

Jesu li boje pakirane u tubama ili u posudicama? Set sadrži 16 poluposudica te 2 prazna mjesta za dodatne posudice.

Sadrži li set pribor za miješanje boja? Da, metalna kutija ima 2 integrirane preklopne palete za miješanje nijansi, a uz nju dolazi i akvarelni kist.

Jesu li ove boje vodootporne nakon sušenja? Ne, akvarelne boje LUKAS Studio mogu se nakon sušenja ponovno rastopiti i aktivirati vodom.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno