Prirodna mahovina 30 g | izaberi nijansu

Na zalihi

Odaberi
€3,05
€101,67 / kg
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Prirodna mahovina je pogodna kreativna komponenta za pripremu aranžmana, slika od mahovine i raznih stolnih aranžmana. To je prirodni dekorativni dodatak koji je stabiliziran. U prirodi se može naći u sivo-bijeloj boji, farbana je tijekom procesa stabilizacije, pa je zato dostupna u nekoliko boja. Mahovina je vrlo prijatna na dodir i ima spužvastu strukturu. Ljubitelji prirodnih ukrasa mogu je koristiti kao ukrasnu komponentu pri vezivanju buketa, kreiranju sezonskih vjenaca, pravljenju prelijepih živopisnih slika ili u aranžmanima u morskom stilu kao zamjenu za korale (ali ne u akvarijima da se mahovina ne pokvasi).

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • Mahovina za ukrašavanje i aranžiranje
  • Stabilizirana za dugotrajno očuvanje boje i elastičnosti
  • Spužvasta struktura
  • pakiranje od 30 gr
  • dostupna u 4 boje: tirkizna, smeđa, oker, ružičasta

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,38 € Jedinična cijena 29,20 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno