ARTMIE Butter — 3D reljefna pasta za modeliranje

Kremasta tekstura 3D tekstura & impasto Suši se 2–12 h Vodootporna nakon sušenja Drvo, staklo, karton, platno Mogućnost bojenja akrilom 100 dana za povratKremasta tekstura 3D tekstura & impasto Suši se 2–12 h Vodootporna nakon sušenja Drvo, staklo, karton, platno Mogućnost bojenja akrilom 100 dana za povrat
Kremasta tekstura koja omogućuje stvaranje trodimenzionalnih tekstura i reljefa — bez gubitka volumena.
€25,90s PDV-om
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Primjena

Od impasta do slikarskih reljefa.

Jedna tuba, šest načina rada. Kremasta tekstura ARTMIE Butter omogućuje stvaranje tekstura, modeliranje detalja i izradu prostornih kompozicija na različitim podlogama — bez gubitka volumena nakon sušenja.

Impasto teksture s 3D reljefnom pastom za modeliranje ARTMIE Butter — paletni nož na platnu
Impasto teksture
Slikarski reljefi s pastom Butter
Slikarski reljefi
Apstraktne strukture s pastom Butter — spiralni oblici na platnu
Strukturne apstrakcije
Strukturna pozadina za akril s pastom Butter — bijeli potezi paletnim nožem
3D pozadine i podloge
Mixed media kolaž s pastom Butter — suho cvijeće, vintage papir, mjedeni ključ
Mixed media i kolaži
Prostorne dekoracije s pastom Butter — školjka, topografski uzorci, list
Prostorne dekoracije
Kako koristiti

Četiri koraka od tube do vodootpornog reljefa.

Kremasta tekstura oprašta početnicima i daje slobodu profesionalcima. Ne trebate posebnu opremu — dovoljna je špahtla, odgovarajuća podloga i nekoliko sati mira.

1
Nanošenje paste Butter paletnim nožem na platno

Nanošenje špahtlom

Nanesite masu izravno iz tube na podlogu (platno, drvo, karton, staklo). Špahtla će je ravnomjerno rasporediti ili omogućiti stvaranje debelih reljefa u jednom potezu.

2
Modeliranje teksture u pasti Butter — paletni nož, spužva, češalj, šablona

Modeliranje teksture

Dok je masa još mekana, stvarajte teksture — potezima špahtle, otiscima alata, tragovima kista. Butter zadržava oblik i ne spušta se.

3
Reljefi s pastom Butter suše se na zraku — 2 do 12 sati

Sušenje 2–12 h

Ostavite slojeve da se stvrdnu na zraku. Tanke strukture se suše unutar 2 sata, debeli reljefi do 12 sati. Nakon sušenja površina postaje vodootporna.

4
Bojanje suhog reljefa akrilom i zaštita lakom

Dekoracija i završna obrada

Slikajte akrilom, nanesite metalik listiće ili zaštitite završnim lakom. Tekstura ostaje, a boja prodire u svako udubljenje reljefa.

@artmie.hr · u praksi

Pogledaj Butter na djelu.

Snimke iz naše radionice — špahtla, tekstura, sušenje, bojanje. Klikni na reel i pogledaj kako nastaje reljef. Na kraju te čeka bonus — naša druga, grublja 3D pasta.

Prati nas na Instagramu @artmie.hr Novi sadržaj svaki tjedan · pokaži svoje djelo i označi nas #ReadyToCreate
Specifikacija

Brojke iza kojih stoji kvaliteta.

Zapremnina
1 200 ml (dostupno: 330 ml, 1 200 ml, 3 400 ml)
Tip
3D reljefna pasta za modeliranje, samostvrdnjavajuća na zraku
Konzistencija
Maslačna — gusta, lako se razmazuje
Završni izgled
Mat, gladak
Primjena
3D tehnike, impasto, strukturni radovi, mixed media
Kompatibilnost podloga
Drvo, keramika, staklo, karton, slikarske podloge
Vrijeme sušenja
2–12 sati (ovisno o debljini sloja)
Vodootpornost
Da, nakon potpunog stvrdnjavanja
Dekoracija
Akrilne boje, metalik listići, završni lak
Otvoreno pakiranje ARTMIE Butter Paste — vidljiva struktura paste unutra

ARTMIE Butter — 3D reljefna pasta za modeliranje (1 200 ml)

Tražite način za postizanje glatkih, trodimenzionalnih struktura u svojim projektima? 3D reljefna pasta za modeliranje ARTMIE Butter maslačne konzistencije omogućuje precizno građenje detalja koji nakon sušenja stvaraju ujednačenu, glatku površinu. Slovački brend ARTMIE isporučuje profesionalne medije za umjetnike od 2007. godine.

Nanesite masu špahtlom kako biste dobili željeni oblik. Nakon potpunog stvrdnjavanja površina postaje vodootporna i spremna za daljnju obradu akrilima, metalik listićima ili lakovima. Odaberi ovu strukturu ako ti je stalo do trajnosti i lakoće razmazivanja materijala bez gubitka volumena.

  • Zapremnina: 330 ml / 1 200 ml / 3 400 ml
  • Završni izgled: mat, gladak
  • Primjena: 3D tehnike, impasto, strukturni radovi
  • Kompatibilnost: drvo, keramika, staklo, karton, slikarske podloge
  • Vrijeme sušenja: 2–12 sati (ovisno o debljini sloja)

Brend ARTMIE isporučuje profesionalne medije za umjetnike od 2007. godine. Svaka tuba je pakirana tako da Butter zadrži savršenu konzistenciju do trenutka otvaranja.

FAQ

Najčešća pitanja.

Sve što trebate znati prije kupnje ARTMIE Butter paste. Niste pronašli odgovor? Pišite nam.

Vrijeme sušenja ovisi o debljini sloja. Tanke strukture su suhe u roku od 2 sata. Debeli reljefi (iznad 1 cm) zahtijevaju čak 12 sati. Ne koristite sušilo za kosu — prirodno sušenje sprječava pucanje i održava strukturu.

Ne. Butter je dizajniran tako da zadrži volumen nakon stvrdnjavanja — ono što nanesete špahtlom, takvo će i ostati. Zahvaljujući tome, imate potpunu kontrolu nad konačnim oblikom reljefa već tijekom nanošenja.

Pasta se odlično veže za drvo, keramiku, staklo, karton i sve uobičajene slikarske podloge (platno, MDF). Najbolje 3D efekte postići ćete na čvrstim podlogama.

Da. Nakon potpunog sušenja površina je spremna za akrilne boje, ulja, metalne listiće, tuševe i lakove. Boja ravnomjerno prodire u svako udubljenje reljefa, što naglašava strukturu.

Nakon potpunog stvrdnjavanja površina postaje vodootporna. Djelo možete dodatno zaštititi mat ili sjajnim lakom ako ga planirate objesiti na mjesta s većom vlagom.

Nakon upotrebe čvrsto zatvorite tubu. Čuvajte na sobnoj temperaturi, dalje od mraza i izravne sunčeve svjetlosti. Tako zaštićen Butter zadržava konzistenciju mjesecima.

Narudžbe zaprimljene do 12:00 sati radnim danom šalju se isti dan.

Isprobajte odmah u praksi

Artmie set za reljef — 3D reljefna pasta za modeliranje + platna + špahtla.

Sve što vam je potrebno za početak stvaranja reljefa — Butter pasta, gotova platna u apstraktnim dimenzijama i špahtla. Otvorite kutiju i za tren oka imate svoj prvi projekt.

Set apstraktnih platana Artmie Relief
🇸🇰 Recenzije iz naše trgovine u Slovačkoj — djelujemo tamo od 2007. · Heureka.sk →

Što kažu naši kupci.

★ ★ ★ ★ ★
„Tražila sam vrlo specifičnu stvar: praktičnu tubu za nošenje unaprijed pripremljenih papira za flipchart. Naručila sam jednu tubu s Alze i bila je beskorisna. Uska i neelastična. Ova iz Artmie je savršena."
Y
Yanka
27.05.2026
Prevedeno s Heureka.sk
★ ★ ★ ★ ★
„Odlična trgovina, rado ovdje kupujem. Svakako preporučujem. Velik izbor po razumnim cijenama i zanimljive akcije na razne proizvode."
M
Michaela
21.05.2026
Prevedeno s Heureka.sk
★ ★ ★ ★ ☆
„Vrlo velik izbor i brza dostava."
N
Natalia T.
14.03.2026
Prevedeno s Heureka.sk
★ ★ ★ ★ ★
„Dobar izbor slikarskog pribora i brza dostava. Bila sam iznenađena širokim izborom visokokvalitetnog slikarskog pribora po dobrim cijenama — kupovala sam ovdje prvi put."
K
Provjereni kupac
07.05.2026
Prevedeno s Heureka.sk
★ ★ ★ ★ ★
„Velik izbor i pouzdanost, međutim opis robe nije uvijek potpun. Na primjer, bilo bi korisno kada bi kod profesionalnih akvarel boja bili navedeni korišteni pigmenti."
O
Olga
28.04.2026
Prevedeno s Heureka.sk
★ ★ ★ ★ ★
„Trgovina je pregledna, proizvodi logično poredani, nisam morala dugo tražiti. Tražilica je također radila super, što cijenim. Naručila sam u četvrtak, a u ponedjeljak je roba već bila u Z-Boxu."
K
Provjereni kupac
10.04.2026
Prevedeno s Heureka.sk

Spremni za prvi reljef?

Tri gramature, jedna konzistencija. Odaberite tubu, uzmite špahtlu i gradite teksturu bez kompromisa.

Dodaj u košaricu
ARTMIE Butter — 3D reljefna pasta za modeliranje
ARTMIE Butter — 1 200 ml
3D reljefna pasta za modeliranje
€25,90

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,72 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 22,88 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®
Pasta za modeliranje 3D reljefa ARTMIE | fini pijesak, različite zapremine

Pasta za modeliranje 3D reljefa ARTMIE | fini pijesak, različite zapremine


9,29 € Jedinična cijena 19,77 €/kg
ARTMiE
Kremasta akrilna boja polusjajna Pentart 60 ml

Kremasta akrilna boja polusjajna Pentart 60 ml


2,99 € Jedinična cijena 49,83 €/L
Pentart
Pastelna akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Pastelna akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,75 € Jedinična cijena 50,00 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja ArtCreation Essentials 750ml

Akrilna boja ArtCreation Essentials 750ml


13,87 € Jedinična cijena 18,49 €/L
Royal Talens
(7)
Akrilna tinta Triton 40 ml - KREUL | izaberi nijansu

Akrilna tinta Triton 40 ml - KREUL | izaberi nijansu


6,69 € Jedinična cijena 167,25 €/L
KREUL
(5)
Akrilna boja El Greco 75 ml

Akrilna boja El Greco 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
KREUL

Nedavno pregledano