Natrag u trgovinu GHI34_113

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Na zalihi

Odaberi
€4,38
€29,20 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml

Slikanje po tekstilu nikada nije bilo jednostavnije nego uz novi proizvod marke GHIANT. Boja za tekstil u spreju je idealno sredstvo za sve kreativce. H2O TEXTIL COLOR GHIANT Vam nudi širok spektar boja - čak 25 nijansi. Boja se nanosi direktno na tkaninu, a možete koristiti i šablone kako biste dobijete željeni motiv. Volumen: 150 ml.

Uporaba:

  • Prije nanošenja boje oprati tkaninu
  • sprej dobro promućkati
  • tkaninu raširiti preko podloge tako da bude zategnuta
  • između dva sloja tkanine postaviti karton, kako boja ne bi prešla na sloj koji ne želite obojiti
  • sprej nanositi sa udaljenosti od 15-20 cm
  • nakon nanošenja boju fiksirati glačalom na maksimalnoj temperaturi 120 °C preko papira za pečenje
  • tkaninu prati na maksimalnoj temperaturi 30 °C

* Pažnja: nijansa Iridescent sadrži raznobojne svjetlucave mikro čestice, ali ne stvara stalni -chameleon effect-. *

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit
Ploče od pčelinjeg voska / 4 kom u pakiranju

Ploče od pčelinjeg voska / 4 kom u pakiranju


6,39 €
ARTMiE

Nedavno viđeno