Sušene biljke za izradu sapuna

Na zalihi

Odaberi
€1,01
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
Otkrijte ljepotu suhog cvijeća , koje je idealan dodatak vašem kreativnom stvaranju. Svaka vrsta cvijeta prodaje se zasebno, što vam omogućuje da iz padajućeg izbornika odaberete upravo onu koja najbolje odgovara vašem projektu. Bilo da posežete za ljubičastim staticima , nježnim jasminom , šarenim krizantemama , elegantnim božurima , zanimljivim ginsengom , nježnom kamelijom ili mekim glavicama pamuka , uvijek ćete dobiti 100% prirodni materijal bez kemijskih tretmana. Ovo cvijeće izuzetno je popularno u izradi sapuna - samo ga pospite izravno po masi sapuna nakon što ga izlijete u kalup i tako stvorite efektnu površinu i prirodni dekorativni element. Izvrsno se kombiniraju sa smolom, svijećama ili sezonskim aranžmanima. Suho cvijeće savršen je izbor za kreatore koji žele svom radu dati prirodnu i estetsku dimenziju. Parametri proizvoda:
  • Sušene biljke za sapun
  • Upotreba: ukrašavanje sapuna, svijeća, umjetničkih djela od smole, zamatanje poklona, prirodni aranžmani
  • Upotreba u proizvodnji: posipati po sapunskoj masi nakon izlijevanja u kalup
  • 100% prirodno, bez kemikalija
  • Za kreativce, kreatore ručnih radova i cvjećare
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno