Natrag u trgovinu DRW760080475

DARWI ICE boja s efektom leda 80 ml, ružičasta

Na zalihi
€2,39
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI ICE boja s efektom leda u ružičastoj nijansi dekorativna je boja koja nakon sušenja na zraku prirodno stvara svjetlucavu, zamrznutu površinu nalik kristalima leda. Zahvaljujući gustoj formuli, možete je nanositi kistom ili spužvicom i u debljem sloju, čime se postiže izražen plastičan i trodimenzionalan efekt bez potrebe za posebnim postupcima.

Boja je razrjediva vodom, ne sadrži otapala i nakon potpunog sušenja pruža stabilan i postojan sloj. Može se nanijeti izravno na staklo i prozore bez temeljnog premaza, a prikladna je i za keramiku, drvo, papir ili tekstil te se može proizvoljno miješati s ostalim nijansama iz linije ICE.

  • Volumen: 80 ml
  • Nijansa: ružičasta
  • Prikladne površine: staklo, keramika, drvo, papir i tekstil
  • Nanošenje: kistom, spužvicom ili izravno iz bočice (pribor očistiti vodom prije sušenja)
  • Svojstva: svjetlucavi efekt mraza koji prirodno nastaje tijekom sušenja, mogućnost međusobnog miješanja nijansi, bez otapala
  • Zemlja podrijetla: Belgija
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno