Snježna pasta PENTART 50ml

Na zalihi
(3)

Odaberi
€2,59
€51,80 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Snježna pasta 50ml

Bijela, zrnasta pasta na bazi vode, koja na dekoriranim predmetima stvara efekt snjegom pokrivene površi. Nanosi se kistom ili špahtlom. Prije uporabe promješati. Volumen: 50ml

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 3 recenzija

Ova pasta je na božićnim ukrasima stvorila zaista prekrasan efekt svježe napadalog snijega, izgleda kao pravo.

Jozef Provjerena recenzija

Koristila sam je za zimsku sliku i ugodno sam iznenađena kako dobro drži oblik i kakvu lijepu mat površinu ima.

Lukáš Provjerena recenzija

Trebalo mi je malo vremena dok nisam shvatila kako raditi s njom, ali rezultat je točno prema mojim zamislima.

Marek Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi


7,09 € Jedinična cijena 17,73 €/L
ARTMiE®
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN

Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN


3,55 € Jedinična cijena 118,33 €/L
Pentart
Ljepilo za metalik listiće 50 ml

Ljepilo za metalik listiće 50 ml


2,53 € Jedinična cijena 50,60 €/L
Pentart
Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml

Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml


5,09 € Jedinična cijena 50,90 €/L
Pentart
(5)
Tekući biseri - PERLEN Pen

Tekući biseri - PERLEN Pen


4,05 € Jedinična cijena 139,66 €/L
KREUL

Nedavno viđeno