Natrag u trgovinu DRW760080_60080700

Boja s efektom leda DARWI Ice 80 ml

Na zalihi

Odaberi
€2,39
€29,88 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI Ice boja s efektom leda je dekorativna akrilna boja koja sušenjem na zraku prirodno stvara svjetlucavu površinu s kristalnim uzorkom mraza, nalik zaleđenom prozoru. Zahvaljujući gustoj formuli, možete je nanositi u tankom ili debljem sloju, čime postižete izražen reljefni, trodimenzionalni ledeni efekt bez potrebe za dodatnim posebnim postupcima.

Boja je na bazi vode i bez otapala te se može nanositi izravno na staklo, keramiku, drvo, papir i tekstil bez potrebe za temeljnim premazom. Nijanse se mogu međusobno miješati, a nakon potpunog sušenja stvoreni sloj je stabilan i postojan.

  • Zapremnina: 80 ml
  • Upotreba: staklo, keramika, drvo, papir, tekstil
  • Nanošenje: kistom, spužvicom ili izravno iz bočice (pribor očistiti vodom prije sušenja)
  • Svojstva: svjetlucavi efekt mraza nastaje samostalno tijekom sušenja, mogućnost miješanja s drugim Ice nijansama
  • Podrijetlo: proizvedeno u Belgiji
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,21 € Jedinična cijena 60,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,95 € Jedinična cijena 52,67 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno