Natrag u trgovinu DRW760080611

Boja s efektom leda DARWI Ice 80 ml, svijetloplava

Na zalihi
€2,39
€29,88 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI Ice boja s efektom leda posebna je dekorativna akrilna boja koja nakon sušenja prirodno stvara svjetlucavu površinu nalik zaleđenom prozoru ili ledenim kristalima. Zahvaljujući gustoj teksturi možete je nanositi kistom, spužvicom ili izravno iz bočice, pri čemu deblji sloj stvara izraženiji reljefni i trodimenzionalni efekt.

Boja je na bazi vode, ne sadrži otapala i pojedine nijanse možete slobodno međusobno miješati. Na glatkim površinama, poput stakla, može se nanijeti izravno bez temeljnog premaza, a nakon potpunog sušenja dobivate postojan i otporan sloj.

  • Volumen: 80 ml, nijansa: svijetlozelena
  • Prikladna za staklo, keramiku, drvo, papir i tekstil
  • Spontano stvaranje efekta mraza tijekom sušenja na zraku
  • Jednostavno čišćenje kistova vodom prije sušenja
  • Proizvedeno u Belgiji
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno