Natrag u trgovinu JOV37010

JOVI My First mekani prirodni plastelin 38 g zeleni

Na zalihi
€0,95
€25,00 / kg
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI My First Plastelína idealna je prva masa za modeliranje za najmlađe, već od 12 mjeseci. Zahvaljujući svojoj iznimno mekoj i podatnoj teksturi ne pruža otpor, pa je i najmanje ručice mogu lako stiskati, valjati i oblikovati. Izrađena je na biljnoj bazi, nikada se ne suši i omogućuje beskrajno ponovno stvaranje.

Masu možete oblikovati rukama ili koristiti kalupe, pečate i alate za modeliranje JOVI. Plastelin je siguran, bez glutena i glavnih alergena, a namjerno ima gorak okus koji sprječava djecu da ga progutaju. Nakon završetka igre jednostavno ga spremite natrag u ambalažu koja se može ponovno zatvoriti.

  • Prikladno od 12 mjeseci: iznimno meka konzistencija prilagođena malim dječjim ručicama.
  • Biljna baza: netoksična masa koja se nikada ne suši i čije se boje mogu međusobno miješati.
  • Siguran: bez glutena i glavnih alergena, s certifikatom EN 71 i gorkim okusom protiv gutanja.
  • Praktično pakiranje: valjak od 38 g u zelenoj nijansi, jednostavan za držanje i spremanje.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno