Natrag u trgovinu JOV37012

Meki prirodni plastelin JOVI My First 38 g plavi

Na zalihi
€0,95
€25,00 / kg
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI My First Plastelin je masa za modeliranje na biljnoj bazi, razvijena posebno za djecu već od 12 mjeseci. Zahvaljujući iznimno mekoj i podatnoj teksturi ne pruža otpor i lako se gnječi čak i u najmanjim ručicama, što olakšava prvo valjanje, kuglanje i oblikovanje. Masa se nikada ne suši, pa se može koristiti iznova, a njezine se boje mogu međusobno miješati.

Plastelin je netoksičan, bez glutena i glavnih alergena te ima namjerno gorak okus koji sprječava gutanje. Pakiranje od 38 g u obliku malog valjka lako se drži, a nakon igre jednostavno se vraća u posudicu koja se može ponovno zatvoriti. Može se oblikovati rukama, kalupima, pečatima ili priborom za modeliranje JOVI.

  • Prikladno za djecu od 12 mjeseci zahvaljujući iznimno mekoj teksturi
  • Izrađeno na biljnoj bazi, nikada se ne suši
  • Bez glutena i glavnih alergena, netoksično
  • Namjerno gorak okus protiv gutanja
  • Pojedinačne boje mogu se međusobno miješati
  • Kompatibilno s JOVI priborom, valjcima i pečatima
  • Certificirano prema normi EN 71
  • Težina: 38 g
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno