Natrag u trgovinu GIOF4746_01

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Na zalihi

Odaberi
€3,75
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kozmetička kremasta boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up namijenjena je za kreativno oslikavanje lica za djecu, škole i odrasle, idealna za karneval, Noć vještica, maske i kostime. Brzo se suši izravno na koži, a pojedinačne se nijanse mogu lako nanositi u slojevima i miješati u glatke prijelaze. Nakon upotrebe, ova dermatološki testirana formula sigurno se i jednostavno uklanja čistom vodom.

Parametri proizvoda

  • Marka: GIOTTO
  • Linija proizvoda: Make Up
  • Volumen: 5 ml
  • Pakiranje: prozirna plastična posudica s poklopcem
  • Svojstva: kremasta tekstura, dermatološki testirano, perivo vodom
  • Preporučena dob: od 3 godine (za malu djecu uz nadzor)

Upotreba i nanošenje

Boja se nanosi prstom, spužvicom ili kistom na kožu lica i tijela. Prije nanošenja preporučujemo testirati malu količinu na manjem dijelu kože te izbjegavati područje neposredno oko očiju i usana. Preostali sadržaj praktično se pohranjuje izravno u posudici koja se može zatvoriti.

Često postavljana pitanja

Kako se boja uklanja s kože? Boja se nakon sušenja jednostavno ispire čistom vodom.

Mogu li se pojedinačne nijanse međusobno miješati? Da, boje GIOTTO Make Up mogu se međusobno miješati i nanositi u slojevima za stvaranje novih nijansi i prijelaza boja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Pentart Deluxe Paste pasta za 3D efekte 100 ml

Pentart Deluxe Paste pasta za 3D efekte 100 ml


6,19 € Jedinična cijena 61,90 €/L
Pentart

Nedavno viđeno