Natrag u trgovinu GIOF53110_300

Fluorescentna tempera boja GIOTTO Extra Quality Fluo 250 ml

Na zalihi

Odaberi
€5,39
€21,56 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Fluorescentna tempera boja GIOTTO Extra Quality Fluo je vodoperiva boja spremna za trenutačnu upotrebu s upečatljivim neonskim efektom. Zahvaljujući visokom udjelu pigmenta nudi izvrsnu pokrivnost, pri čemu se intenzivne nijanse sjajno ističu na papiru i tamnijim podlogama. Sigurna je i neškodljiva za zdravlje, idealna za djecu, studente i kreativne projekte.

Parametri proizvoda

  • Marka: GIOTTO
  • Linija proizvoda: Extra Quality Fluo
  • Volumen: 250 ml
  • Vrsta boje: fluorescentna tempera boja
  • Pakiranje: bio PET boca s čepom za doziranje
  • Svojstva: razrjeđuje se vodom, brzo se suši, dobra postojanost na svjetlost, neškodljiva za zdravlje

Upotreba i nanošenje

Prije upotrebe protresite boju i nanosite je kistom, valjkom ili spužvicom. Glatka tekstura omogućuje jednostavno razmazivanje i međusobno miješanje nijansi pri izradi plakata i dekorativnih radova. S ruku se lako ispire vodom i sapunom.

Često postavljana pitanja

Je li boja sigurna za djecu? Sastav je zdravstveno neškodljiv, no čep sadrži mali odvojivi dio, pa je potrebno paziti na sigurnost najmlađe djece.

Kako se boja uklanja s kože? S ruku se lako može oprati vodom i sapunom.

Za koje je površine boja prikladna? Izvrsno izgleda na papiru kao i na tamnijim podlogama.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno