Natrag u trgovinu GIOF5353_15

GIOTTO School Paint periva tempera boja 500 ml

Na zalihi

Odaberi
€4,49
€8,98 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

GIOTTO School Paint je periva tempera boja na bazi vode, spremna za trenutačnu upotrebu, stvorena za slikanje i izradu plakata u vrtićima, školama te za kreativno stvaranje kod kuće. Odlikuje se bogatim, dobro pokrivnim nijansama visoke postojanosti na svjetlost koje se brzo suše u mat završnicu i lako se međusobno miješaju. Zahvaljujući formuli sigurnoj za djecu i jednostavnom uklanjanju s ruku i tkanina, idealan je izbor za mlade umjetnike i školske projekte.

Svojstva i karakteristike

  • Marka: GIOTTO
  • Linija: GIOTTO School Paint
  • Volumen: 500 ml
  • Vrsta boje: vodoperiva tempera boja
  • Pakiranje: ergonomska boca od bioplastike s čepom za precizno doziranje
  • Završni efekt nakon sušenja: mat (moguće je nanositi novi sloj ili prelakirati)
  • Sigurnost: neškodljiva za zdravlje i sigurna za djecu (upozorenje: čep sadrži sitne odvojive dijelove)

Upotreba i nanošenje

Boja ravnomjerno prekriva običan papir i papir za crtanje, a nanosi se kistom, valjkom ili spužvicom. Miješanjem pojedinačnih nijansi iz ove linije može se dobiti mnoštvo novih tonova, a nakon sušenja rad se može prelakirati ili dodatno oslikavati u slojevima.

Često postavljana pitanja

Može li se boja isprati s odjeće? Da, boja spada u kategoriju „superperivih” te se s većine tekstila može oprati u perilici rublja nakon što mrlju prethodno tretirate sapunom.

Kako se boja čisti s kože? S ruku se vrlo jednostavno i brzo ispire običnom vodom i sapunom.

Sprječava li boca nepotrebno trošenje boje? Da, ergonomska boca od bioplastike opremljena je posebnim čepom za doziranje koji omogućuje istiskivanje točno one količine boje koja vam je potrebna.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno