pasta Fiber Pentart

Na zalihi

Odaberi
€10,79
€21,58 / l
Na putu k namaDostava za 6–7 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pogledajte video kako koristiti ovaj proizvod

Vlaknasta pasta Fiber Pentart 500 ml savršen je suputnik za vaše kreativne projekte. S ovom kvalitetnom pastom možete lako i brzo stvoriti teksture, reljefe i jedinstvene efekte na raznim površinama. Njezin visok sadržaj vlakana osigurava savršenu konzistenciju i lako oblikovanje, čime omogućuje vašoj kreativnosti slobodu bez ograničenja. Dopustite da vas inspirira i stvorite djelo koje će vas veseliti svaki dan. S Vlaknastom pastom Fiber Pentart 500 ml vaše je stvaralaštvo uistinu bez granica.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi


7,09 € Jedinična cijena 17,73 €/L
ARTMiE®
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN

Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN


3,55 € Jedinična cijena 118,33 €/L
Pentart
Ljepilo za metalik listiće 50 ml

Ljepilo za metalik listiće 50 ml


2,53 € Jedinična cijena 50,60 €/L
Pentart
Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml

Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml


5,58 € Jedinična cijena 55,80 €/L
Pentart
(5)
Tekući biseri - PERLEN Pen

Tekući biseri - PERLEN Pen


4,05 € Jedinična cijena 139,66 €/L
KREUL

Nedavno viđeno