Natrag u trgovinu PNTCRAPAS_36085

Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml

Na zalihi
(5)

Odaberi
€5,58
€55,80 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pogledaj video kako koristiti ovaj proizvod

Uživajte u kreativnoj umjetnosti s pucajućom pastom metallic marke Pentart! Ova sjajna pasta u pakiranju od 100 ml donijet će vašim projektima jedinstven efekt koji će odmah privući pozornost. S dostupnim raznim bojama možete svojoj kreaciji dati poseban štih i originalnost. Budite inovativni i stvorite nešto nevjerojatno s ovom fantastičnom pucajućom pastom od Pentart!

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 5 recenzija

Rose Gold je prekrasna boja i ne treba joj primer. Lijepo se drži i na staklu izgleda krasno.

Martin Provjerena recenzija

Obično hobi ljepilo, ali gušće. Dobro za karton i lagane drvene dijelove.

Peter Provjerena recenzija

Vrlo elegantna boja. Na oblikovanim okvirima izgleda sjajno i daje im metalni osjećaj.

Tomáš Provjerena recenzija

Na staklenim bocama drži prekrasno. Boja je duboka i izgleda skupo.

Michal Provjerena recenzija

Najbolje ljepilo za 3D elemente. Pri sušenju se gotovo ne skuplja.

Jozef Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi


7,09 € Jedinična cijena 17,73 €/L
ARTMiE®
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN

Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN


3,55 € Jedinična cijena 118,33 €/L
Pentart
Ljepilo za metalik listiće 50 ml

Ljepilo za metalik listiće 50 ml


2,53 € Jedinična cijena 50,60 €/L
Pentart
Tekući biseri - PERLEN Pen

Tekući biseri - PERLEN Pen


4,05 € Jedinična cijena 139,66 €/L
KREUL
Zlatni metalik zlatni listići za pozlatu 14 x 13 cm 100 listova

Zlatni metalik zlatni listići za pozlatu 14 x 13 cm 100 listova


16,33 €
ARTMiE

Nedavno viđeno