Natrag u trgovinu PRIP3950M012

Univerzalni kist PRINCETON Velvetouch Mop kratka drška 3 mm (1/8")

Na zalihi
€14,99
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Univerzalni umjetnički kist PRINCETON Velvetouch u obliku Mop veličine 3 mm (1/8") dizajniran je za detaljan i precizan rad s vodenim i uljanim medijima. Vlakna se sastoje od posebno usklađene mješavine sintetičkih vlakana bez upotrebe životinjske dlake, što jamči čvrst potez, izvrsnu elastičnost i zadržavanje oblika. Zahvaljujući kratkoj dršci, kist pruža savršenu kontrolu pri slikanju izbliza za stolom.

Parametri proizvoda

  • Marka: PRINCETON
  • Linija proizvoda: Velvetouch
  • Vrsta kista: Mop (poseban oblik kista)
  • Veličina: 3 mm (1/8")
  • Materijal dlake: mješavina sintetičkih vlakana (sintetička dlaka)
  • Drška: kratka drška
  • Dimenzije: 7 × 7 × 178 mm
  • Težina: 0,004 kg
  • Pakiranje: 1 kom (pojedinačni komad)

Upotreba i njega

Kist je univerzalno prikladan za rad s akvarelom, akrilnim i uljanim bojama. Nakon završetka rada s vodenim bojama dovoljno ga je isprati vodom, a kod uljanih medija najprije upotrijebite odgovarajući razrjeđivač. Zatim lagano oblikujte vrh u prvobitni oblik i sušite vodoravno položeno.

Često postavljana pitanja

Kako očistiti kist od boje nakon slikanja? Nakon upotrebe vodenih medija kist temeljito isperite čistom vodom, a kod uljanih boja najprije ga očistite razrjeđivačem, nježno oblikujte vrh i ostavite da se osuši u vodoravnom položaju.

Jesu li dlačice prirodne ili sintetičke? Kist sadrži visokokvalitetnu mješavinu različitih sintetičkih vlakana i izrađen je 100 % bez upotrebe životinjske dlake.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno