Natrag u trgovinu MAIM0306OLEJOV_492

Uljana boja MAIMERI Classico - 60 ml | odaberite nijansu

Na zalihi

Odaberi
€8,99
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Fina umjetnička uljana boja MAIMERI Classico u tubi od 60 ml izrađena je od rafiniranog lanenog ulja i čistih pigmenata bez dodanih voskova, zgušnjivača ili punila. Pruža bogate tonove, ujednačeno vrijeme sušenja kroz cijelu paletu i visoku svjetlostalnost, što je čini savršenom za profesionalne umjetnike i studente. Izvrsna je za lazurne tehnike kao i za pastozno impasto slikanje na platnu, drvu ili grundiranom papiru.

Parametri proizvoda

  • Marka: MAIMERI
  • Linija proizvoda: Classico
  • Volumen: 60 ml
  • Sastav: čisti pigmenti i rafinirano laneno ulje bez voskova i punila
  • Zemlja podrijetla: Italija
  • Primjena: slikanje kistom, slikarskim nožem ili špatulom

Uporaba i tehnike

Boja se nanosi kistom ili slikarskom špatulom na prethodno grundirano platno, drvo ili preparirani papir. Sve nijanse se međusobno savršeno miješaju te su prikladne za fino slojevito nanošenje, lazure i reljefne impasto nanose bez rizika od pucanja.

Često postavljana pitanja

Kakva je svjetlostalnost boja MAIMERI Classico? Od 77 dostupnih nijansi, čak 73 boje imaju deklariranu maksimalnu otpornost na svjetlost.

Sadrže li ove boje voskove ili aditive za zgušnjavanje? Ne, tradicionalna receptura sadrži isključivo pigmente, laneno ulje i nužne stabilizatore bez ikakvih voskova ili jeftinih punila.

Je li boja prikladna za rad sa špatulom? Da, uljane boje Classico imaju idealnu kremastu gustoću i izvrsne su kako za tanke lazure, tako i za impasto tehniku rada sa špatulom ili kistom.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno