Natrag u trgovinu LKSK02080500

Uljana boja LUKAS Studio - 500 ml Titan bijela

Na zalihi
€41,90
€83,80 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Umjetnička uljana boja LUKAS Studio u nijansi Titan bijela vrhunska je uljana boja namijenjena zahtjevnim umjetnicima i studentima likovnih umjetnosti. Sadrži visoku koncentraciju fino mljevenih pigmenata te vezivo od lanenog i suncokretovog ulja s dodatkom pčelinjeg voska, što osigurava podatnu, maslacastu teksturu i sprječava žućenje svijetlih tonova. U tankom sloju suši se ravnomjerno i bez pucanja, u pravilu za 2 do 4 dana.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: LUKAS (tradicija od 1862. godine)
  • Serija: Studio
  • Nijansa: Titan bijela
  • Volumen: 500 ml
  • Vezivo: čisto laneno i suncokretovo ulje, izbijeljeni pčelinji vosak (0,5–1,5 %)
  • Prikladne podloge: napeto slikarsko platno, slikarske i drvene ploče premazane gipsanim temeljnim premazom (gesom)
  • Vrijeme sušenja: 2–4 dana u tankom sloju

Upotreba i tehnike

Boja je idealna za klasične tehnike uljanog slikarstva, kao što su lazure, tehnika mokro na mokro ili postepeno nanošenje slojeva prema pravilu 'masno preko mršavog'. Razrjeđuje se i prilagođava standardnim medijima za ulje, razrjeđivačima i lakovima marke LUKAS.

Često postavljana pitanja

Koliko se dugo suši ova uljana boja na dodir? Kada se nanese u tankom sloju, suši se ravnomjerno, obično za 2 do 4 dana.

Čime se boja razrjeđuje i miješa? Za razrjeđivanje i prilagodbu svojstava prikladni su slikarski mediji za ulje, terpentin, razrjeđivači i završni lakovi LUKAS.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
(2)
Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


14,49 € Jedinična cijena 28,98 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit

Nedavno viđeno