Natrag u trgovinu JOV973_11

Trokutaste voštane pastele JOVI Triwax – razne nijanse


Odaberi
€3,95
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Trokutaste voštane pastele JOVI Triwax iz linije Jumbo Easy Grip posebno su oblikovane za djecu predškolske i rane školske dobi. Ergonomski trokutasti oblik prirodno potiče prste na pravilan hvat, razvija finu motoriku prije učenja pisanja te sprječava kotrljanje bojice po stolu. Cijelo tijelo izrađeno je od pune obojene mase bez papirnatog omota, što omogućuje potpuno iskorištavanje, sprječava lomljenje pri padu i ne prlja ruke.

Parametri proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Linija: Triwax (Jumbo Easy Grip)
  • Oblik: trokutasti profil
  • Namjena: za djecu predškolske i školske dobi
  • Sigurnost: bez glavnih alergena, zadovoljava normu EN 71
  • Značajke: bez mirisa, otporne na lomljenje, jednostavno šiljenje standardnim šiljilom

Upotreba i tehnike

Voštane bojice JOVI Triwax ostavljaju gladak, ujednačen i bogat pokrivni trag. Prikladne su za klasično crtanje, bojanje većih površina, sjenčanje od svijetlih prema tamnim tonovima, slojevito nanošenje boja i tehniku struganja (sgraffito). Za fine detalje i precizne konture mogu se jednostavno našiljiti standardnim šiljilom.

Često postavljana pitanja

Mogu li se voštane boje lako oprati s odjeće? Eventualne mrlje s tkanina mogu se jednostavno ukloniti ručnim pranjem uz upotrebu običnog sapuna.

Jesu li ove voštane pastele sigurne za djecu? Da, bojice su bez mirisa, ne sadrže glavne alergene i zadovoljavaju stroge sigurnosne standarde prema normi EN 71.

Lome li se bojice pri jačem pritisku i mogu li se šiljiti? Zahvaljujući čvrstoj i homogenoj masi, pastele se pri padu i pritisku ne lome lako, a po potrebi se jednostavno šilje običnim šiljilom.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno