Jovi Premium tempere 12 x 35 ml s kistom

Na zalihi
€12,29
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Jovi Premium tempere u obliku tekućeg gela nude intenzivne, pokrivne nijanse koje se mogu međusobno miješati ili razrijediti vodom za blaže tonove. Praktični čep za doziranje na svakoj od 12 tuba sprječava prolijevanje i nepotrebno trošenje, a priloženi kist omogućuje slikanje odmah nakon otvaranja.

Boje su spremne za izravnu upotrebu i izvrsno prianjaju na papir, karton, drvo, tekstil i mase za modeliranje. Prije sušenja lako se ispiru s kože i neupojnih površina sapunom i vodom, što ih čini idealnima za kućne i školske projekte.

  • Sadržaj pakiranja: 12 tuba tempera (12 x 35 ml) i kist
  • Svojstva: gusta gel konzistencija na bazi vode, pokrivne boje koje se lako miješaju
  • Prikladne površine: papir, karton, drvo, tekstil i masa za modeliranje
  • Nanošenje: kistom, valjkom, špahtlom ili spužvicom
  • Sigurnost i održavanje: certifikat EN 71, perivo sapunom i vodom, prikladno za djecu od 3 godine
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Glatka bijela strukturirajuća pasta tvrtke Kompozit

Glatka bijela strukturirajuća pasta tvrtke Kompozit


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
(2)
Bijela glatka strukturirna pasta LITE

Bijela glatka strukturirna pasta LITE


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


14,49 € Jedinična cijena 28,98 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit

Nedavno viđeno