Natrag u trgovinu JOV73612HB

Trokutaste grafitne olovke JOVI HB 12 kom

Na zalihi
€2,79
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Trokutaste grafitne olovke JOVI s tvrdoćom HB namijenjene su za pisanje, skiciranje i crtanje. Zahvaljujući ergonomskom trokutastom obliku tijela pomažu pri pravilnom držanju u ruci i ne kotrljaju se sa stola. Izvrsne su za djecu od 3 godine, školarce i početnike u crtanju.

Karakteristike proizvoda:

  • Marka: JOVI
  • Vrsta proizvoda: grafitna olovka
  • Tvrdoća mine: HB
  • Oblik tijela: trokutasti, tanak
  • Materijal: izuzetno meko drvo
  • Vrh: dolazi već zaoštrena
  • Pakiranje: 12 kom
  • Certifikat: EN 71
  • Namjena: djeca od 3 godine, škola, skiciranje

Upotreba i tehnike:

Uravnotežena mina tvrdoće HB ostavlja jasan trag na papiru, a ujedno se jednostavno briše i korigira običnom gumicom. Kvalitetno i meko drvo omogućuje glatko i jednostavno šiljenje.

Često postavljana pitanja:

Jesu li olovke u pakiranju već našiljene? Da, svaka olovka u setu dolazi već našiljena i spremna za trenutačnu upotrebu.

Za koju dob su ove olovke sigurne? Olovke zadovoljavaju normu EN 71 te su potpuno sigurne i prikladne za djecu stariju od 3 godine.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno