Transparentna osnova za sapun - 1 kg

€14,29
€14,29 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Transparentna osnova za sapun u pakiranju od 1 kg bit će Vam neophodna ako želite da samostalno napravite handmade sapun. Ne samo da tako izrađeni sapun možete koristiti za pranje ruku i tijela, već ga možete iskoristiti i kao originalan poklon. Možete smjesi dodati aromatična ulja, boje za sapun ili smjesu možete izliti u kalupe i tako dobiti razne oblike.

Uput za korištenje:

Na pari: Narežite osnovu sapuna na manje komade i stavite ih u posudu otpornu na toplinu (po mogućnosti staklenu). Posudu stavite na posudu sa zagrijanom vodom. Vodu zagrijte do pred ključanja - sapun se topi na tempreaturi 70 - 75 ° С.

U mikrovalnoj pećnici: Narežiet osnovu na manje komade i stavite ih u mikrovalnu u prikladnoj posudi. Temperaturu podesite da bude 80% od maksimalne moguće. Zatim zagrijte masu 30 sekundi. Izvadite posudu i pomiješajte masu. Ako se cijela masa nije još istopila, zagrijte je ponovo u kratkim vremenskim intervalima sve dok se kompletna masa ne istopi.

U tekuću smjesu možete dodati esencijalna ulja, boje za sapun i sl. Nakon izlivanja u kalup, sapun treba ostaviti da se stvrdne nekoliko dana prije uklanjanja i pakiranja.

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • baza za sapun
  • u paketu od 1 kg
  • boja - transparentna
  • topi se na pari na 70-75 ° С
  • pogodan i za kožu i za kosu
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno