Natrag u trgovinu DAS688100

Trake za modeliranje DAS Plaster Strips - 4x 3m-8cm

Na zalihi
€9,19
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Trake za modeliranje DAS su pamučne trake natopljene gipsom koje se lako koriste I idealne su za pravljenje svakog oblika I predmeta. Suše se na zraku. Mogu se koristiti u kombinaciji sa DAS brzosušećom masom za modeiranje. Nakon sušenja, možete ih dekorirati bojama, lakirati ili šmirglati. U slučaju bojenja preporučujemo akrilne boje

Osobine:

  • boja: bijela
  • dimenzije: 3m/8cm (4 ks)
  • odlična elastičnost I fleksibilnost
  • pogodna za sve tehnike modeliranja
  • ne sadrži gluten

Uputstvo: Pripremljene trake potopite u vodu temperature 20 - 25 °C na 3-5 sekundi. Nakon potapanja trake postaju meke I ljepljive. Tako pripremljene možete ih staviti u kalup ili na neki model. Iz kalupa možete izvaditi oblik nakon 20 min. Masa će se potpuno osušiti nakon 12 sati. Ova tehnika koristi se najčešće kod pravljenja maski I sličnih predmeta.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno