Natrag u trgovinu MAIM4014_475

Tekuća metalik boja MAIMERI Idea Metallici 60 ml

Na zalihi

Odaberi
€8,59
€143,17 / l
Na putu k namaDostava za 4–8 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Tekuća metalik boja MAIMERI Idea Metallici u pakiranju od 60 ml vrhunska je boja na bazi otapala namijenjena umjetnicima i kreativcima. Sadrži pravi metalni prah dispergiran u smoli, zahvaljujući čemu stvara autentičnu metalnu površinu visokog sjaja, duboke nijanse i izvrsne pokrivnosti čak i na tamnim podlogama.

Parametri proizvoda

  • Marka: MAIMERI
  • Linija proizvoda: Idea Metallici
  • Volumen: 60 ml
  • Baza: na bazi otapala
  • Svojstva: pravi metalni pigment, brzo sušenje, visoka otpornost
  • Zemlja podrijetla: Italija

Uporaba i nanošenje

Boja je prikladna za drvo, metal, staklo, keramiku, gips i slikarsko platno. Prije nanošenja podloga mora biti temeljito očišćena, odmašćena i suha. Prije uporabe dobro protresite bočicu i radite u dobro prozračenom prostoru; za razrjeđivanje i čišćenje pribora koristi se razrjeđivač Idea Metallici Thinner.

Često postavljana pitanja

Na koje se materijale boja može nanositi? Izvrsna je za drvo, metal, staklo, keramiku, gips i slikarsko platno.

Čime se boja razrjeđuje i kako se čisti pribor? Razrjeđuje se i pribor se čisti odgovarajućim Thinner razrjeđivačem iz linije MAIMERI Idea Metallici.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno