Natrag u trgovinu JOV5026M

Tekuća tempera JOVI Premium 6 x 250 ml nijanse kože

€17,99
€11,99 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI Premium je set tekućih tempera na bazi vode u odabranim nijansama boje kože, spreman za trenutnu upotrebu za djecu od 3 godine i školske projekte. Odlikuju se bogatim pigmentima, iznimno visokom pokrivnošću i tekućom konzistencijom koja omogućuje jednostavno nanošenje izravno iz bočice. Boje su izrađene na prirodnoj bazi, ne sadrže gluten te se lako peru s ruku i većine tekstila.

Karakteristike i parametri

  • Marka: JOVI
  • Linija: Premium
  • Volumen pakiranja: 6 x 250 ml
  • Vrsta boje: tekuća tempera
  • Nijanse: miks tonova kože (višebojni set)
  • Prikladno za: djecu od 3 godine, škole i vrtiće
  • Sastav i sigurnost: prirodna baza, bez glutena, certifikat EN 71
  • Pakiranje: praktičan čep za jednostavno doziranje bez prolijevanja

Primjena i tehnike rada

Boje se nanose kistom, valjkom, lopaticom ili spužvicom na upijajuće podloge kao što su papir veće gramaže, karton, ljepenka, drvo i glina za modeliranje koja se suši na zraku. Nijanse se mogu međusobno miješati i razrijediti vodom. Nakon sušenja ostavljaju baršunasto mat izgled.

Često postavljana pitanja

Mogu li se ove boje lako oprati i jesu li sigurne za djecu? Da, boje su izrađene na prirodnoj bazi bez glutena, u skladu su sa standardom EN 71 te se jednostavno peru s kože običnom vodom i sapunom te s većine tkanina.

Na koje se podloge ove tempere najbolje nanose? Tekuća tempera idealno prianja na upijajuće površine poput papira, kartona, drva i mase za modeliranje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno