Natrag u trgovinu JOV4606F

Set mase za modeliranje JOVI Soft Dough neonske boje 6 x 460 g

€43,90
€15,91 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI Soft Dough je iznimno meka masa za modeliranje na bazi vode sa svježom i ugodnom teksturom, osmišljena kao prva masa za oblikovanje za djecu već od 2 godine. Iznimno se lako oblikuje, potiče razvoj fine motorike, a pojedine neonske boje mogu se međusobno miješati. Za maksimalnu sigurnost ima neškodljiv sastav s namjerno slanim okusom koji sprječava djecu da je gutaju.

Parametri proizvoda:

  • Marka: JOVI
  • Linija proizvoda: Soft Dough
  • Vrsta: meka masa za modeliranje na bazi vode
  • Sadržaj pakiranja: set od 6 kom (6 x 460 g)
  • Izbor boja: neonske boje
  • Prikladno za: djecu od 2 godine, vrtiće, terapeutske aktivnosti
  • Certifikacija: EN 71

Upotreba i njega:

Masa je prikladna za modeliranje prstima, kalupima, raznim priborom i prešama JOVI. Za razliku od plastelina, masa Soft Dough se na zraku postupno suši, pa je za očuvanje mekoće potrebno neiskorišteni dio pohraniti u hermetički zatvorenu posudu. Vrlo se lako čisti s ruku i radnih površina.

Često postavljana pitanja:

Kako spriječiti sušenje mase tijekom skladištenja?
Budući da se Soft Dough prirodno suši na zraku, preostalu masu uvijek čuvajte u dobro zatvorenoj, hermetičkoj ambalaži.

Je li masa sigurna za najmlađu djecu?
Da, masa zadovoljava normu EN 71, potpuno je neškodljiva i sadrži slani okus koji odvraća djecu od jedenja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno