Natrag u trgovinu JOV37160

Set gline za modeliranje JOVI My First 60 x 38 g razne boje

€41,90
€18,38 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI My First mekana je masa za modeliranje na biljnoj bazi, stvorena kao prvi plastelin za djecu od 12 mjeseci nadalje. Ovaj veliki školski set sadrži 60 valjaka od 38 g u raznim bojama te je savršen za vrtiće, jaslice i kreativne radionice. Masa se nikada ne suši na zraku, namijenjena je za višekratnu upotrebu, netoksična je, bez glutena i ima namjerno gorak okus koji sprječava djecu da je gutaju.

Parametri proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Linija proizvoda: My First
  • Vrsta mase: glina za modeliranje / plastelin na biljnoj bazi
  • Sadržaj pakiranja: 60 komada x 38 g (razne boje)
  • Težina pakiranja: 2,5 kg
  • Preporučena dob: od 12 mjeseci
  • Sigurnost i certifikati: EN 71, bez glutena i glavnih alergena, netoksično
  • Zemlja podrijetla: Španjolska

Primjena i karakteristike

Masa za modeliranje idealna je za razvoj fine motorike i prva kreativna iskustva u jaslicama, vrtićima i kod kuće. Pojedinačne boje mogu se jednostavno međusobno miješati, a budući da plastelin ne gubi vlagu i ne suši se na zraku, pruža beskrajne sate ponovnog oblikovanja.

Često postavljana pitanja

Suši li se ova masa za modeliranje na zraku? Ne, JOVI My First masa nikada se ne suši i ostaje trajno mekana za višekratnu upotrebu.

Je li masa sigurna za najmlađu djecu? Da, proizvod je certificiran prema normi EN 71, netoksičan je, bez glutena i sadrži neškodljivu gorku tvar koja sprječava gutanje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno