Natrag u trgovinu GIOF476200

Set boja za lice GIOTTO Make Up 6 x 5 ml s kistom i spužvicom

Na zalihi
€19,90
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set za oslikavanje lica GIOTTO Make Up kompletan je kreativni pribor namijenjen djeci od 3 godine i odraslima. Sadrži šest osnovnih kozmetičkih boja, kist i spužvicu, zahvaljujući čemu nije potrebno kupovati dodatni pribor. Boje se brzo suše, mogu se međusobno miješati, a nakon upotrebe lako se uklanjaju s kože običnom vodom.

Parametri proizvoda

  • Marka: GIOTTO
  • Linija proizvoda: Make Up
  • Volumen: 6 x 5 ml
  • Sadržaj pakiranja: 6 kozmetičkih boja (bijela, žuta, crvena, zelena, plava, crna), 1 kist, 1 spužvica
  • Svojstva: brzo se suše, dermatološki testirano, perivo vodom
  • Težina: 0,15 kg
  • Preporučena dob: od 3 godine (za malu djecu uz nadzor)

Upotreba i nanošenje

Set je idealan za izradu karnevalskih maski, životinjskih motiva ili superjunaka. Priloženi kist služi za precizne detalje i konture, dok spužvica osigurava ravnomjerno nanošenje na veće površine i glatke prijelaze. Prije nanošenja preporučujemo isprobati malu količinu na manjem dijelu kože te izbjegavati područje oko očiju i usana.

Često postavljana pitanja

Kako se boje uklanjaju s lica? Boje su dermatološki testirane i s kože se jednostavno uklanjaju vodom.

Mogu li se pojedine nijanse međusobno miješati? Da, kombiniranjem šest osnovnih nijansi možete dobiti i druge željene boje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno