Natrag u trgovinu LKSK68550000

Set akvarel boja LUKAS Studio u plastičnoj kutiji - 13 dijelova

Na zalihi
€20,49
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set akvarel boja LUKAS Studio kompletan je set od 13 dijelova namijenjen studentima, početnicima, tečajevima i slikanju kod kuće ili na putovanjima. Boje izrađene od fino mljevenih pigmenata odlikuju se dobrom postojanošću na svjetlost, transparentnošću i sjajem, a zahvaljujući svojoj strukturi lako se nanose na kist. Pakiranje uključuje kompaktnu plastičnu kutiju dimenzija 150 × 70 mm s preklopnim paletama za miješanje boja i akvarelni kist, što set čini odmah spremnim za slikanje.

Parametri proizvoda

  • Marka: LUKAS
  • Serija: LUKAS Studio
  • Vrsta proizvoda: Set akvarel boja
  • Sadržaj pakiranja: 12 poluposudica (half-pans) + 1 kist za akvarel
  • Pakiranje: Plastična putna kutija (150 × 70 mm) s preklopnim paletama za miješanje
  • Nijanse u setu: limun žuta (primarna), kadmij žuta (nijansa), žuti oker, engleska crvena, kadmij crvena (nijansa), magenta (primarna crvena), cijan (primarna plava), ultramarin, maslinasto zelena, viridian zelena (ftalo), prirodna umbra, Payneova siva
  • Karakteristike boja: Fino mljeveni pigmenti, dobra svjetlostalnost, prozirnost, sjaj, nakon sušenja ponovno se otapaju vodom
  • Težina: 0,121 kg

Upotreba i tehnika

Boje se razrjeđuju vodom i nanose mekim kistom, prvenstveno na poseban akvarelni papir veće gramaže. Prikladne su za tehniku laviranja, mokro na mokro (wet-on-wet), mokro na suho (wet-on-dry) i klasično transparentno akvarelno slikanje. Gotov rad se nakon sušenja može ponovno otopiti vodom.

Često postavljana pitanja

Jesu li boje u tubama ili u posudicama?
Set sadrži 12 poluposudica (half-pans) koje se jednostavno aktiviraju vlažnim kistom.

Sadrži li set pribor za miješanje i slikanje?
Da, set uključuje kist za akvarel te plastičnu kutiju s ugrađenim preklopnim paletama za miješanje boja.

Je li ovo pakiranje prikladno za putovanja?
Da, kompaktna plastična kutija dimenzija 150 × 70 mm izuzetno je praktična za rad na terenu, u prirodi ili na tečajevima slikanja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno