Natrag u trgovinu DRWDA0223002K01C

Set akrilnih markera DARWI Marbel 2 mm Bright

Na zalihi
€26,50
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set akrilnih markera DARWI Marbel 2 mm Bright sadrži izbor intenzivnih i živopisnih tonova koji su idealni za lettering, graffiti dizajn i kontrastne ilustracije. Zahvaljujući srednjem vrhu debljine 2 mm, ostvarujete izvrsnu kontrolu pri crtanju linija i bojanju manjih površina. Akrilne boje su pokrivne, mat, permanentne i mogu se međusobno miješati s cijelom serijom Marbel koja uključuje 50 nijansi.

Svaki je marker opremljen pouzdanom ventilskom tehnologijom s kuglicom za miješanje, a vrhovi su praktično odvojivi i zamjenjivi. Ovi svestrani flomasteri pouzdano djeluju na najrazličitijim površinama poput papira, drva, stakla, metala, keramike, tekstila i kože.

  • Vrsta vrha: srednji vrh od 2 mm prikladan za linije i manje površine (odvojiv i zamjenjiv)
  • Svojstva boja: bogate i jarke nijanse, pokrivne, mat, permanentne, mogu se miješati s linijom Marbel
  • Tehnologija: ventilski sustav s unutarnjom kuglicom za miješanje
  • Prikladne površine: papir, drvo, staklo, metal, keramika, tekstil i koža
  • Podrijetlo: proizvedeno u Belgiji
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno