Natrag u trgovinu JOV6806B

Set akrilnih boja JOVI Jovidecor 6 x 250 ml – varijanta B

€38,50
€25,67 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set akrilnih boja JOVI Jovidecor je komplet boja na bazi vode sa satenskim završetkom u pakiranju 6 x 250 ml. Ove netoksične boje pružaju potpuno prekrivanje već u jednom sloju te su savršene za škole, vrtiće i kućno stvaranje djece od 3 godine i malih umjetnika. Nakon sušenja stvaraju vodootporan sloj i izvrsno prianjaju na različite vrste podloga.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Linija proizvoda: Jovidecor
  • Sadržaj pakiranja: 6 bočica (ljubičasta, narančasta, svijetloplava, ružičasta, smeđa, zlatna)
  • Volumen: 6 x 250 ml (ukupno 1500 ml)
  • Pokrivnost i završetak: potpuno prekrivanje u jednom sloju, satenski izgled
  • Svojstva: netoksične, bez glutena, certifikat EN 71, nakon sušenja vodootporne
  • Zemlja podrijetla: Španjolska

Upotreba i tehnike

Boje odlično prianjaju na papir, karton, drvo, platno, tkaninu, gips, plastiku i glinu koja se suši na zraku poput JOVI Air Dry ili Patmaché. Nijanse se mogu međusobno miješati, a razrjeđivanjem s vodom postižu se svjetliji tonovi. Prije sušenja lako se ispiru vodom.

Često postavljana pitanja

Jesu li boje vodootporne nakon sušenja? Da, dok su mokre perive su vodom, no nakon potpunog sušenja postaju postojane i vodootporne.

Za koju dob su boje prikladne? Boje su sigurne, ne sadrže gluten i certificirane su prema normi EN 71 za djecu stariju od 3 godine.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno