Natrag u trgovinu RSK1513117

Samotvrdnjavajuća glina za modeliranje Modena Padico 60 g - bijela

Na zalihi
€4,79
€79,83 / kg
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Modena White 60 g je vrhunska polimerna glina za modeliranje koja se suši na zraku i ostaje izdržljiva, fleksibilna, vodootporna i poluprozirna nakon prirodnog sušenja. Pogodna je za detaljno stvaranje , posebno cvijeća, mini hrane, lampi ili ukrasa . Ne sadrži otrovne sastojke, što je čini sigurnom za kućne projekte, škole i studije. Boju možete postići miješanjem s akrilnim ili uljanim bojama po želji. Za idealnu konzistenciju preporučujemo čuvanje na temperaturi od 5–25 °C. Nakon sušenja ima blago skupljanje - smanjuje se za oko 7 %, ali je čvrsta i fleksibilna. Proizvedena u Japanu od strane renomiranog brenda Padico , idealna je za kreativne entuzijaste i profesionalce koji cijene kvalitetu i preciznost bez pečenja u pećnici.

Parametri proizvoda:

  • Samotvrdnjavajuća glina Modena Padico
  • Težina: 60 g
  • Skuplja se za oko 7% nakon sušenja
  • Fleksibilan, vodootporan i izdržljiv nakon sušenja
  • Može se miješati s akrilnim i uljanim bojama
  • Netoksično, sigurno za kućanstva i škole


🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno