Natrag u trgovinu SKRPOXPGBMIX3B

Sada gélových pier SAKURA Gelly / 3-dijelna (prozirna, crna, bijela)

Na zalihi
€6,69
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Sada gélových pier SAKURA Gelly sadrži 3 gélové olovke u kombinaciji prozirne (glazirane), crne i bijele boje. Ove olovke s kremastom gel tintom arhivske kvalitete otporne su na vodu i blijeđenje, što ih čini idealnim izborom za ilustratore, scrapbooking i izradu čestitki. Bijela i prozirna olovka stvaraju prekrivne i sjajne naglaske na tamnim i svijetlim podlogama, dok crna olovka osigurava precizne linije i konture.

Parametri proizvoda

  • Marka: SAKURA
  • Linija modela: Gelly
  • Vrsta olovke: gélové pero
  • Pakiranje: sada 3 ks (prozirna glazirana, crna, bijela)
  • Vrh: kuglični vrh od legure
  • Svojstva tinte: kremasta, arhivska kvaliteta, vodootporna, otporna na blijeđenje
  • Zemlja podrijetla marke: Japan (proizvodnja od 1921.)
  • Prikladnost: od školske dobi

Uporaba i nanošenje

Olovke su namijenjene za crtanje, ilustracije, scrapbooking i ukrašavanje čestitki. Prilikom rada vodite olovku lagano i bez pritiska; bijelu i prekrivne nijanse prije uporabe kratko raspisite na papiru. Naneseni trag zahtijeva kratko vrijeme sušenja, stoga budite oprezni ako pišete lijevom rukom. Nakon završetka rada zatvorite olovke poklopcem i čuvajte ih u vodoravnom položaju. Tinta nije prikladna za tekstil namijenjen pranju.

Često postavljana pitanja

Za koje su površine i podloge olovke prikladne? Bijela i prozirna olovka stvaraju izražajne naglaske i sjajne efekte na tamnim i svijetlim papirnatim podlogama, no tinta nije namijenjena za perivi tekstil.

Kako se pravilno brinuti o olovkama? Nakon uporabe uvijek vratite poklopce i olovke čuvajte pohranjene u vodoravnom položaju.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno