Natrag u trgovinu SKRXNCW12MH

Sada akvarelnih boja SAKURA Koi metalik - 12 kom s vodenim kistom

Na zalihi
€23,50
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Sada akvarelnih boja SAKURA Koi donosi 12 metalik nijansi s predivnim sedefastim sjajem i praktičan vodeni kist sa spremnikom za vodu u dršci. Ovaj kompaktni putni set namijenjen je ilustratorima, ljubiteljima letteringa i svima koji vole skiciranje na terenu jer omogućuje slikanje bez potrebe za posebnom posudicom s vodom. Boje se razrjeđuju vodom, lako se međusobno miješaju, a njihov svjetlucavi efekt posebno dolazi do izražaja na akvarelnom, tamnom i toniranom papiru.

Parametri proizvoda

  • Marka: SAKURA
  • Serija: Koi
  • Vrsta proizvoda: metalik akvarelne boje u setu
  • Sadržaj pakiranja: 12 metalik boja u posudicama, 1 vodeni kist sa spremnikom za vodu
  • Upotreba i tehnika: akvarel, ilustracija, lettering, skiciranje
  • Podrijetlo marke: Japan (proizvodnja u Osaki od 1921.)
  • Težina: 0,12 kg

Upotreba i nanošenje

Vodeni kist napunite čistom vodom, laganim pritiskom na tijelo kista dozirajte vlagu, zahvatite boju iz posudice i nanesite je na akvarelni papir. Između mijenjanja nijansi kist jednostavno obrišite krpicom ili papirnatim ručnikom. Nakon završetka rada ostavite posudice s bojama da se dobro osuše prije zatvaranja kutijice.

Često postavljana pitanja

Je li set prikladan za slikanje na putovanjima i na otvorenom? Da, zahvaljujući priloženom vodenom kistu s ugrađenim spremnikom nije vam potrebna posebna čaša za vodu, a kompaktna kutijica lako stane u svaki ruksak ili torbu.

Na kojoj podlozi metalik efekt najbolje dolazi do izražaja? Metalik nijanse sa sedefastim sjajem lijepo izgledaju na klasičnom akvarelnom papiru, no njihov puni sjaj i kontrast najviše se ističu na tamnim i toniranim papirima.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno