Natrag u trgovinu JOVKW80012

Sada akvarelnih boja JOVI Kawaii 22 mm - 12 kom s kistom

€4,75
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Sada akvarelnih boja JOVI Kawaii sadrži 12 tableta u boji promjera 22 mm i praktičan kist. Školski akvareli u plastičnoj kutijici s poklopcem za miješanje boja donose žive, zasićene nijanse dobre postojanosti i visoke pokrivnosti. Namijenjeni su prvenstveno djeci i školarcima za slikanje na akvarelnom papiru.

Karakteristike i specifikacije

  • Marka: JOVI
  • Serija: Kawaii
  • Sadržaj pakiranja: 12 boja (tablete promjera 22 mm), 1 kist
  • Pakiranje: plastična kutijica s paletom za miješanje
  • Tehnika: akvarel / slikanje vodenim bojama
  • Namjena: djeca i školarci (nije prikladno za djecu mlađu od 3 godine)
  • Certifikat: EN 71
  • Zemlja podrijetla: Španjolska

Uporaba i tehnika

Boje u tabletama lako se aktiviraju i nanose navlaženim kistom. Razrjeđuju se vodom za postizanje nježnijih tonova i lazura, a nijanse se mogu jednostavno miješati izravno na poklopcu kutijice koji služi kao paleta.

Često postavljana pitanja

Sadrži li set pribor za slikanje? Da, u pakiranju se nalazi kist, a poklopac plastične kutijice služi kao paleta za miješanje boja.

Jesu li boje sigurne za djecu? Boje zadovoljavaju normu EN 71 te su sigurne za upotrebu, no zbog sitnih dijelova nisu prikladne za djecu mlađu od 3 godine.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno