Natrag u trgovinu JOV6806A

Sada akrilnih boja JOVI Jovidecor 6 x 250 ml varijanta A

€38,50
€25,67 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Sada akrilnih boja JOVI Jovidecor je set boja na bazi vode sa satenskim završetkom, stvoren za škole, vrtiće i kreativno stvaranje kod kuće za djecu od 3 godine. Sadrži 6 bočica od 250 ml u osnovnim nijansama koje nude izvrsnu pokrivnost već u prvom sloju. Boje su netoksične, bez glutena, prije sušenja lako perive vodom, a nakon sušenja postaju vodootporne.

Parametri

  • Marka: JOVI
  • Serija: Jovidecor
  • Sadržaj pakiranja: 6 x 250 ml
  • Sastav nijansi: bijela, žuta, crvena, plava, zelena, crna
  • Završni efekt: satenski finiš
  • Zemlja podrijetla: Španjolska
  • Svojstva: netoksične, bez glutena, certifikat EN 71

Upotreba

Akrilne boje pouzdano prianjaju na papir, karton, drvo, platno, gips, plastiku i mase za modeliranje poput JOVI Air Dry ili Patmaché. Nijanse se mogu međusobno miješati za stvaranje novih tonova te razrijediti vodom po potrebi.

Često postavljana pitanja

Sadrži li set osnovne boje za miješanje drugih nijansi? Da, set sadrži primarne i osnovne tonove (bijela, žuta, crvena, plava, zelena i crna) od kojih se može dobiti široka paleta boja.

Jesu li boje vodootporne nakon sušenja? Da, dok su mokre lako se peru vodom i sapunom, no nakon potpunog sušenja stvaraju trajan i vodootporan sloj.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno