Natrag u trgovinu PRIP3750BB150

Ravni kist PRINCETON Select Bright prirodna svinjska dlaka 38 mm (veličina 1-1/2")

Na zalihi
€10,79
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Ravni kist PRINCETON Select Bright s prirodnim svinjskim čekinjama i širinom od 38 mm (veličina 1-1/2") univerzalan je slikarski kist namijenjen studentima, hobi umjetnicima i profesionalcima. Zahvaljujući elastičnim prirodnim čekinjama i kratkoj plavoj drvenoj dršci osigurava vrhunsku kontrolu pri radu izbliza te ravnomjerno nanošenje boje. Prikladan je za slikanje akrilnim, uljanim i akvarel bojama.

Parametri proizvoda

  • Marka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Oblik kista: ravni (Bright)
  • Vrsta dlake: prirodne svinjske čekinje
  • Veličina: 1-1/2" (38 mm)
  • Dimenzije kista: 36 × 7 × 195 mm
  • Drška: plava drvena, kratka
  • Prsten: srebrni metalni
  • Pakiranje: 1 kom
  • Težina: 0,035 kg

Upotreba i tehnike

Ovaj univerzalni kist odličan je za pokrivanje većih površina, lazurno slikanje te različite hobi i slikarske tehnike. Nakon slikanja kist odmah temeljito operite mlakom vodom i sapunom (ili odgovarajućim razrjeđivačem kod uljanih boja), nježno poravnajte čekinje u prvobitni oblik i ostavite da se suši u vodoravnom položaju.

Često postavljana pitanja

Je li ovaj kist prikladan za akvarel, ulje i akril? Da, kist je univerzalan i odlično podnosi akrilne, uljane i akvarelne boje.

Kakvu dršku ima ovaj kist? Kist ima kratku drvenu dršku koja omogućuje iznimnu preciznost i jednostavnu kontrolu poteza pri radu za stolom.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno