Pasta za teksturu Sonnet | odaberite vrstu

Na zalihi
(2)

Odaberi
€6,39
€29,05 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pasta za teksturu Sonnet - odaberite vrstu

Pasta serije Sonnet je na bazi vode i namijenjena je za modeliranje 3D dijelova na slici. Nakon što se osuši, zadržava svoj oblik i vodootporna je. Površina se može bojiti akrilnim, gvaš, uljanim bojama ili temperama. Može se razrjeđivati u vodi.

Dostupnost:

  • pasta za teksturu 220 ml u plastičnom vedru
  • pasta za teksturu 500 ml u plastičnom vedru
  • pasta za teksturu sa peskom 220 ml u plastičnom vedru
  • pasta za teksturu sa biserima 220 ml u plastičnom vedru
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 2 recenzija

Ova krupnozrnata pasta stvorila je na mojim slikama nevjerojatnu strukturu koju sam dugo tražila.

Alena Provjerena recenzija

S teksturiranjem pomoću ove paste radi se vrlo dobro jer nakon sušenja odlično drži i ne puca.

Dana Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi


7,09 € Jedinična cijena 17,73 €/L
ARTMiE®
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN

Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN


3,55 € Jedinična cijena 118,33 €/L
Pentart
Ljepilo za metalik listiće 50 ml

Ljepilo za metalik listiće 50 ml


2,53 € Jedinična cijena 50,60 €/L
Pentart
Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml

Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml


5,58 € Jedinična cijena 55,80 €/L
Pentart
(5)
Tekući biseri - PERLEN Pen

Tekući biseri - PERLEN Pen


4,05 € Jedinična cijena 139,66 €/L
KREUL

Nedavno viđeno