Natrag u trgovinu LKSK2220012500

Olejni medij LUKAS Medium 2 za mokro na mokro slikanje 125 ml

Na zalihi
€16,49
€131,92 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

LUKAS Wet-on-Wet Painting Medium 2 je poseban uljni medij namijenjen za pripremu sporosušivih smolno-uljnih boja, savršen za tehniku slikanja mokro na mokro (wet-on-wet). Pripravak produžuje vrijeme rada s uljnim bojama, čineći ih dulje podatnima i elastičnima na platnu, a ujedno pomaže optički ujednačiti upijena i matirana mjesta na slici.

Karakteristike i parametri

  • Marka: LUKAS (tradicija od 1862. godine)
  • Vrsta pripravka: uljni medij za tehniku mokro na mokro (Medium 2)
  • Namjena: uljane boje i uljano slikarstvo
  • Volumen: 125 ml
  • Izgled: blago žućkasta tekućina
  • Pakiranje: 1 kom (0,13 kg)

Način korištenja

Medij se miješa izravno s uljnom bojom na paleti prema individualnim potrebama umjetnika. Tijekom rada osigurajte dobro prozračivanje prostora, držite podalje od otvorenog plamena te prije upotrebe pročitajte upute proizvođača na pakiranju.

Često postavljana pitanja

Čemu služi medij LUKAS Medium 2? Služi za produljenje vremena sušenja uljanih boja pri wet-on-wet tehnici te za uklanjanje i ujednačavanje matiranih, upijenih dijelova na slici.

Kako se medij nanosi? Umiješa se izravno u uljanu boju na paleti sve do postizanja željene konzistencije i svojstava sušenja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno