Natrag u trgovinu JOV98060P

Okrugle voštane boje JOVI Jumbo pastelne set 60 kom sa šiljilom

€18,99
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Debele okrugle voštane boje JOVI Jumbo u praktičnoj plastičnoj posudi sa šiljilom osmišljene su kao prve voštane boje za najmlađu djecu u vrtićima, igraonicama i nižim razredima osnovne škole. Cijelo tijelo bojice čini obojena masa bez omota, što osigurava dugotrajnost i bogat, neproziran trag na papiru i kartonu. Voštane bojice nude meko i ravnomjerno nanošenje, ne prljaju ruke, nemaju mirisa te su iznimno otporne na lomljenje pri padu.

Karakteristike i parametri

  • Marka: JOVI
  • Vrsta: voštani pastel / debele okrugle voštane boje Jumbo
  • Pakiranje: plastična posuda, set od 60 kom
  • Boje: 6 pastelnih nijansi
  • Pribor: šiljilo prilagođeno većem promjeru
  • Težina pakiranja: 0,53 kg
  • Namjena: za djecu, vrtiće i škole
  • Sigurnost: u skladu s normom EN 71, bez glavnih alergena
  • Zemlja podrijetla: Španjolska

Upotreba i tehnike

Voštane boje namijenjene su crtanju, sjenčanju i slojevitom nanošenju na papir ili karton. Zahvaljujući svojoj strukturi prikladne su i za tehniku struganja (sgraffito), dok se ostaci od šiljenja mogu sortirati i koristiti za mozaik kolaže. Eventualne mrlje s tkanine mogu se ukloniti ručnim pranjem pomoću sapuna.

Često postavljana pitanja

Lome li se voštane boje pri padu ili jačem pritisku? Ove debele voštane bojice dizajnirane su tako da se ne lome pri uobičajenim padovima te se lako šilje priloženim šiljilom.

Mogu li se mrlje od voštanih boja isprati s odjeće? Da, mrlje s tekstila mogu se jednostavno ukloniti ručnim pranjem sapunom i vodom.

Jesu li ove voštane boje sigurne za malu djecu? Da, proizvod je bez mirisa, ne sadrži glavne alergene i zadovoljava stroge europske sigurnosne norme EN 71.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno