Natrag u trgovinu LKSK2250012500

Modificirano laneno ulje LUKAS Berlin 125 ml

Na zalihi
€13,29
€106,32 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Modificirano laneno ulje LUKAS Berlin posebno je slikarsko medijum razvijeno za vodorazrjedive uljane boje iz serije Berlin tradicionalnog brenda LUKAS. Ovaj preparat usporava proces sušenja, produžuje vrijeme rada s bojom i čini njezinu strukturu masnijom, zbog čega je idealan za slikanje gornjih slojeva prema pravilu „masno na posno“. Također služi kao vezivo pri vlastitoj izradi uljanih boja koje se miješaju s vodom.

Parametri proizvoda

  • Marka: LUKAS
  • Linija proizvoda: Berlin
  • Volumen: 125 ml
  • Vrsta preparata: modificirano laneno ulje (medij za uljano slikanje)
  • Namjena: uljane boje LUKAS Berlin koje se miješaju s vodom
  • Pakiranje: 1 kom

Upotreba i nanošenje

Medij se po potrebi umiješa izravno u vodorazrjedive uljane boje serije Berlin, osobito u završnim i gornjim slojevima slike. Radite u dobro prozračenom prostoru, izvan dohvata djece i otvorenog plamena te se pridržavajte uputa proizvođača na pakiranju.

Često postavljana pitanja

Čemu služi ovo modificirano laneno ulje? Usporava sušenje boja, produžuje vrijeme rada na detaljima, povećava viskoznost i masnoću boje te djeluje kao vezivo za uljane boje perive vodom.

Za koje je boje ovaj medij namijenjen? Preparat je posebno formuliran za uljane boje koje se miješaju s vodom iz serije LUKAS Berlin.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno