Natrag u trgovinu JOV1624M

Metalni flomasteri JOVI Jovidecor / set od 24 kom - 6 nijansi

€19,90
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Metalni flomasteri JOVI Jovidecor dekorativni su markeri s tintom na bazi vode, stvoreni za dječju igru i kreativne projekte. Pružaju upečatljiv sjajni metalik efekt čak i na tamnom papiru i kartonu. Na poroznim materijalima ostavljaju trajan trag, dok se s glatkih, neporoznih površina lako brišu vlažnom krpom.

Karakteristike i specifikacije

  • Marka: JOVI
  • Serija: Jovidecor Metallic
  • Sadržaj pakiranja: set od 24 kom flomastera
  • Broj boja: 6 nijansi (višebojni set)
  • Vrsta tinte: na bazi vode, formulirana s prehrambenim bojilima
  • Vrh: čvrst i otporan na pritisak
  • Sigurnost: u skladu s europskom normom EN 71, lako se peru s ruku vodom i sapunom
  • Zemlja proizvodnje: Španjolska

Primjena i prikladne površine

Flomasteri su izvrsni za crtanje i ukrašavanje čestitki, plakata ili poklon-kutija na papiru, kartonu i tekstilu, gdje je trag postojan. Na staklu, keramici ili porculanu idealni su za privremene dekoracije koje se jednostavno uklanjaju vlažnom krpom.

Često postavljana pitanja

Mogu li se flomasteri isprati s kože i glatkih površina?

Da, tinta se lako uklanja s ruku sapunom i toplom vodom, a sa stakla ili keramike bez muke se briše vlažnom krpom.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno