Natrag u trgovinu DAV374EM

Mekani prirodni plastelin Jovi My First 4 x 38 g + 3 drvena pečata Emotions

Na zalihi
€20,49
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Jovi My First plastelin u tematskom izdanju Emotions masa je za modeliranje na biljnoj bazi, dizajnirana kao prvi plastelin za djecu od 12 mjeseci. Set sadrži 4 valjka plastelina u boji i 3 drvena pečata s izrazima lica koji pomažu djeci prepoznati i izraziti emocije kroz kreativnu igru. Masa se nikada ne suši, netoksična je, bez glutena i glavnih alergena.

Ključne značajke

  • Marka: JOVI
  • Linija proizvoda: My First (izdanje Emotions)
  • Sadržaj pakiranja: 4 × 38 g plastelina (4 različite boje), 3 drvena pečata
  • Sastav mase: biljna baza, bez glutena i glavnih alergena
  • Materijal pečata: prirodno drvo (lagano i perivo)
  • Svojstva mase: netoksična, nikada se ne suši, višekratno upotrebljiva
  • Prikladna dob: od 12 mjeseci
  • Certifikat: EN 71

Primjena i razvoj

Set je namijenjen za modeliranje i pečatiranje kod kuće, u jaslicama i vrtićima, pri čemu prirodno razvija finu motoriku, emocionalnu inteligenciju i kreativno razmišljanje djeteta.

Često postavljana pitanja

Suši li se plastelin nakon otvaranja? Plastelin se nikada ne suši i ostaje trajno spreman za ponovnu upotrebu.

Za koju je dob ovaj set siguran? Set je certificiran prema normi EN 71 i prikladan je za djecu već od 12 mjeseci.

Jesu li pečati jednostavni za održavanje? Da, pečati su izrađeni od prirodnog drva, lagani su i perivi.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Nedavno viđeno