Lagana strukturna pasta LUKAS

Na zalihi

Odaberi
€23,50
€47,00 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Lagana strukturna pasta LUKAS je akrilni medij niske težine namijenjen stvaranju trodimenzionalnih reljefa i teksturiranih površina. Zahvaljujući laganoj formuli ne opterećuje podloge poput slikarskih platna, okvira ili kartona, a nakon sušenja ostaje čvrsta i stabilna. Predstavlja savršenu bazu za slikanje ili samostalni reljefni element za profesionalne umjetnike i kreativce.

Parametri proizvoda

  • Marka: LUKAS
  • Vrsta proizvoda: akrilna strukturna pasta (lagana)
  • Dostupan volumen: 125 ml ili 500 ml
  • Namjena: profesionalno i hobi stvaralaštvo, mixed media, reljefno slikarstvo
  • Svojstva: lagana tekstura, dimenzijska stabilnost, mogućnost brušenja
  • Kompatibilnost: premaziva akrilnim i uljanim bojama, može se tonirati akrilom LUKAS

Upotreba i nanošenje

Pasta se nanosi na suhu i čistu podlogu pomoću slikarske špahtle ili kista. Deblje slojeve ostavite da se prirodno osuše ovisno o debljini nanesenog reljefa. Nakon potpunog sušenja površina se može brusiti i premazivati akrilnim ili uljanim bojama, a pastu možete tonirati akrilnim bojama LUKAS i prije samog nanošenja.

Često postavljana pitanja

Može li se pasta miješati izravno s akrilnim bojama? Da, pastu možete prije nanošenja tonirati akrilnim bojama LUKAS ili je prebojiti akrilom i uljem nakon što se potpuno osuši.

Hoće li pasta opteretiti tanje podloge kod nanošenja debljeg sloja? Neće, zahvaljujući posebnoj laganoj formuli ima malu masu i ne savija osjetljivije podloge poput kartona ili napetog platna.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno