Natrag u trgovinu MAIM5920813

Kvarcna strukturna pasta MAIMERI Body 140 ml

Na zalihi
€9,19
€65,64 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kvarcna strukturna pasta MAIMERI Body 140 ml je gusta akrilna pasta za modeliranje s krupnozrnatom kvarcnom teksturom, namijenjena stvaranju reljefa i 3D efekata na platnu. Idealna je za umjetnike i kreativce koji se bave akrilnim slikarstvom i kombiniranim tehnikama. Nakon sušenja ostaje čvrsta i fleksibilna te se može jednostavno prebojati akrilnim i drugim bojama na bazi vode.

Parametri proizvoda

  • Marka: MAIMERI
  • Linija proizvoda: Body
  • Vrsta: kvarcna strukturna pasta (quartz)
  • Volumen: 140 ml
  • Konzistencija: pastozna
  • Zemlja podrijetla: Italija
  • Prikladne podloge: platno, drvo, karton, gips

Upotreba i nanošenje

Pastu nanesite izravno na podlogu u željenoj debljini pomoću slikarske špahtle, nožića ili kista. Za deblje slojeve preporučuje se postupno sušenje. Pribor operite vodom odmah nakon upotrebe, prije nego što se pasta potpuno osuši.

Često postavljana pitanja

Ostaje li strukturna pasta fleksibilna nakon sušenja ili puca? Nakon sušenja pasta MAIMERI Body ostaje čvrsta, ali dovoljno elastična, što sprječava pucanje reljefa na napetom platnu.

Mogu li prebojati pastu nakon što se osuši? Da, potpuno osušenu površinu možete bez problema prebojati akrilnim bojama ili drugim premazima na bazi vode.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno